BÜYÜK İNDİRİM! - %60'A VARAN İNDİRİMLER Fiyat Listesi için Tıklayınız

KULLANIMA HAZIR CASUS TELEFONLAR

Çocugunuza Kullanıma Hazır CLUESFOUR yüklü Samsung Casus Telefon Hediye Edere, Telefon görüşmelerini ve Ortamdaki sesleri dinleyebilir Whatsaap yazışmalarını, facebook mesajlarını, instagram mesajlarını vb. internet üzerinden işlem yaptığı mesajlaşmaları takip edebilirsiniz. Casus Telefonun uzaktan kamerasını açarak resim çekebilirsin ve inanılmaz özellikleriyle casus telefonlarımızı web sitemizin ANASAYFA kısmına tıklayarak detaylı özellikleri görebilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit bütçenize uygun gelen bir telefon siparişi verin ve dinlemeye başlayın. Satın aldıktan sonra casus telefonunuz kargo adresinize en geç 2 Gün içerisinde gönderilecektir.

Samsung Note 5
Hazır Casus Telefon
Whatsaap mesajlarını, facebook gibi internet üzerinden yaptığı mesajlaşmaları takip edebilir Telefonun uzaktan kamerasını açıp resim çekebilrsiniz..
3990 ₺
Samsung Note 7
Telefon Dinleme Yazılımı
Telefon dinleme, ortam dinleme, sosyal medya takibi ayrıca whatsapp mesajlarını görme, GPS yer takibi, sms takibi tüm özellikleri görebilirsiniz..
4700 ₺
Samsung J2
Casus Yazılım J2
Evladınızın nerede olduğunu kimlerle görüştüğünü takip edebileceksiniz. Casus yazılımı yükledikten sonra basitçe, tüm detayları görebileceksiniz.
1990 ₺
Samsung J5
GPS Telefon Takip
Whatsaap mesajlarını takip etmek istiyor musunuz ? android casus yazılımımız ile whatsapp da geçen tüm detayları takip edebileceksiniz hemde çok kolay..
2400 ₺
Samsung J7
Hazır Casus Telefon
Çalışanınız; Örneğin pazarlamacınız kimlerle konuşuyor ? kimlerle görüşüyor, iş telefonunda ne gibi işlemler yapıyor tüm detayları takip edebileceksiniz..
2400 ₺
Samsung C5
Ortam Telefon Takip
Alzehimer hastalarınızı, yaşlılarınızı ve bakıma muhtaç kendini yönetme sorunu olan yakınlarınızın her an yanında olup onları takip edebileceksiniz..
2800 ₺
Samsung S6
Android Casus Telefon
Samsung'un tüm modellerine uyumlu olan telefon dinleme yazılımımız, Samsung S6 Casus telefon özelliklerini Anasayfamızı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.
3600 ₺
Samsung S6 Edge
Kullanıma Hazır Casus
Skype, Instagram, Facebook, Whatsaap ve tüm programları takip edip, tüm uygulamalar ve tüm telefon içeriği ile ilgili rapolar alabileceksiniz..
4400 ₺
Samsung S7
Sosyal Medya Takibi
Casus yazılımın kullanımı son derece basittir. Samsung S7 Casus telefonunu kullanmanız için müşteri hizmetlerimiz size gerekli tüm desteği verecektir..
3990 ₺
Samsung S7 Edge
Telefon Dinleme Cihazı
Samsung'un en gelişmiş telefonlarından biri olan S7 Edge casus telefon ile ulaşmak istediğiniz tüm detaylar karşınızdadır. Full Casus dinleme yapar..
4300 ₺

CASUS TELEFON

Casus Telefon nedir ?

Casus Telefon nedir sorusunun cevabı, telefonun casusu olmaz fakat telefona yüklenen bir yazılım ile normal günlük hayatta kullandığımız akıllı telefonlara casus telefon diyebiliriz. Casus telefonlar ile ne yapabiliriz? örneğin; Çocuğunuzun o an bulunduğu ortamdaki sesleri, Dünya'nın neresinde olursanız olun, canlı olarak dinleyebilirsiniz. Ya da sevgilinizin, eşinizin telefonda kimler ile ne konuştuğunu, dinleye bilirsiniz. Hatta ve hatta casus telefonunun yardımı ile, takip ettiğiniz kişinin bulunduğu tam konumu anlık olarak tespit edebilirsiniz. Sistemin işleyişine göre bu örnekleri çoğaltabiliriz.

Casus Telefonu destekleyen Mobil İşletim sistemleri.
Apple iOS
Android ( tüm sürümler )


Daha detaylı bilgi için Web sitemizin ana sayfasından ya da müşteri hizmetlerimiz ile lütfen bağlantıya geçiniz. https://e-casus.com


HTC Casus Telefon Takip
HTC Casus telefon dinleme programı telefonuna yükledikten sonra telefon konuşmaları ve loglari takip edin.
iphone Dinleme Programı
Çocugunuzu, eşinizi izleyebilirsiniz yapmanız gereken istenilen iphone'a casus telefon programi yüklemek.
SONY Casus Telefon
Sony Android telefon dinleme programı, casus telefon dinleme, ortam dinleme sistemleri.
LG Casus Dinleme
Lg Android telefon dinleme, Android telefon takip programı ya da android casus yazılımı
TURKCELL Casus Dinleme Yazılımı
Turkcell Spyphone telefon casus programı ve telefon izleme programı serisi yeni ajan telefonları
GENERAL MOBILE Casus Programı
General mobile android cep casusu ve cep telefonu dinleme ve takip programı ve yazılımı.
HUAWEI Ortam Dinleme
Huawei casus cep yazılımı ve dinleme programları eşimin telefonumu dinlemek istiyorun diyenlere.
SAMSUNG Casus Yazılımı
Samsung android casus yazılım ve ortam dinleme sistemleriyle kuşkulardan kurtulmanın tek yolu.
VESTEL Takip Etme
Sevgilisinin telefonunu takip etmek izlemek ve Dinlemek isteyenlere vestel telefon dinleme cihazı.

Etiketler

2018, t80, nasıl, LG, SM-G, HTC, Huawei, 01, Sony, 9.2, avea, Nokia, dinle, 9.1.2, başkasının, numara, tlf, ice, görüntüleme, tel, 8.4, okuma, takibi, son sürümü, discovery, one, sinyal, Turkcell casus telefon dinleme programı, casuz, 9.1.1, vodafone, dınleme, passport, pc, 9.03, uydudan, 7, G3, alet, M9, Vestel, V8, silme, casusluk, sanal casus, yükleme, Alpha, ingiliz, komut, 8.3, V5, 9.02, Venüs, ios, izleme, Apple, 9.4, sistemi, Q10, desire, kayıt, note, active, edge, Samsung, lumia, bedava, programları, casusu, 6, zenfone, güvenli, sevgilimin, flex, dinlenir, pro, böcek, cihazları, çağrı takip, 10, yazılımları, 3, 4, garantili, orjinal, 2016, yazılımı, ikinci el, profesyonel. Yeni, t70, bold, 9, V10 via, 8.1.3, General Mobile, lite, bilgisayardan, duos, fiyatları, Casper, apk, spy phone, V7, web, indir, gizli, istiyorum, imei, ne, Plus, 2017, Asus, yapılır, akıllı telefon, S, C, gold edition, Ucuz, 9.3, 9.1, ses, not, no, ücretsiz, yöntemleri, t60, 8.2, 5, spy software, uzaktan, telefonu, android, V9, gps, başkasının, turkcell, V6, C, jailbreak, nasıl, t50, cihazı, Z10, A, ajan, M8, Amerika, galaxy, cep telefon, satın al, sms, free, Lenovo, 2015, iphone, Z3, Windows mobile, gsm, Black Berry, curve, G4, no mini, 2. El, ascend, sim kart, takip, en iyi, rehber, internet, Google play, xperia Z2, 9.1.3, app, ne kadar,