Aldatılmak Casus Telefon ile Nasıl Anlıaşılır ?

 • Aldatıldığımı nasıl anlarım?
  Kadın ve erkekler hiç fark etmeksizin her an yeni bir limana yelken açabilmekte olan yapıya sahiptir. Bu noktada insanlar eğer aldatılıyor olduğu hissine varmışsa sakin olmalı ve size sunacağım şu yöntemleri uygulamaya başlamalısınız. Aldatıldığınızı düşündüğünüz süreçte henüz sevgiliyseniz bir nebze daha kolay bir şekilde ayrılmanız mümkün olacaktır. Lakin evliyseniz ve arada birde çocuk varsa mutlaka soğukkanlı olmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Bu noktada eğer aldatıldığınızı düşünüyor ve bundan emin olmak istiyorsanız eskiden olsa kişinin peşine bir dedektif takmak gerekecektir. Dolayısı ile aldatıldığınızı anlama yöntemleri arasında artık bir casus telefon yazılımı kullanmak yeterli olacaktır.
  Aldatıldığınızı şu durumlarda hissedebilirsiniz;
  Eğer eşiniz yeni bir parfüm kullanmaya başladıysa bu durumda hemen endişe etmenize gerek yoktur. Çünkü insanlar dönemsel olarak farklılıklar arayabilir lakin bu durum beraberinde bir başka durumu da getiriyor ve şüphe uyandırıyorsa mutlaka peşine düşmeniz gerekecektir. Eşinizin elbiselerinin üzerinde bir bayan kokusu olup olmadığını incelemeniz gerekecektir. Kadın parfümlerinde yer alan edp (eau de parfumé) etkisinden dolayı elbiseler üzerinde sinecek bir yapıya sahip olacaktır. Eğer eşiniz size davranışlarında bir takım değişiklikler oluşturduysa ve size artık bir eş olarak değil de bir arkadaş gibi davranıyorsa size eskisi gibi dokunmuyor, eskisi gibi bakmıyor ve eskisi kadar şehvetli bir şekilde sevişmiyorsanız bu ondan şüphelenmenizi sağlayacak etkiler arasında yer alacaktır. Kısacası bir soğukluk varsa eşinizi takip etmek üzere casus telefon satın alabilirsiniz. Lakin bu noktada kesinlikle soğukkanlı bir tutum sergilemeye özen göstermeniz gerekecektir.
  Eşiniz son zamanlarda saldırgan bir tutum izliyor mu?
  Eğer aranızda yukarıda anlattıklarım gibi soğuk yeller esiyorsa ve siz bu durumdan rahatsızsanız eşinize yeni bir telefon hediye almak (casus telefon hediye almak) mantıksız olacaktır. Ama sorun yok, eşinizin kullanmakta olduğu cihaz muhtemelen yeni nesil akıllı telefonlardan biridir. Neticede hiçbir kadın ya da hiçbir erkek onu tatmin etmeyecek ekonomik boyuttaki bir karşı cins ile ilgilenecek değildir. Bu noktada sizin yapmanız gereken işlem iyi bir casus yazılım satın almak olacaktır. Türkiye’de profesyonel anlamda casus yazılım hazırlayan şirketimiz eşlerin bir birlerini aldatması durumlarını iyi bir şekilde kontrol altına almayı sağlamaktadır. Yukarıda her paragrafta tekrarladığımız önemli bir şey var ki bu süreçte sakin olmanız ve en önemlisi de soğukkanlı olmanız gerekecektir. Çünkü ne kadar titiz bir şekilde çalışmalarınızı yürütürseniz o kadar kısa bir süre içinde sonuçlar elde etmeniz mümkün olacaktır. Eğer saldırgan bir yapıya sahip olduysa ve sizin hareketlerinizi ya da konuşmalarınızı terslemeye başlamış ya da kavga çıkaracak niteliklerde bir yapıya sahip olduysa aldatılıyor olabilirsiniz. Bu noktada onun kimlerle konuşuyor olduğunu, kimlerle mesajlaşıyor olduğunu ve gün içinde nerelere gidiyor olduğunu inceleme altına almanız gerekecektir.
  Casus telefon yasal mı?
  Eğer mahkeme kararı olmadan casus telefon sistemi ile telefon dinleme gerçekleştirecek olursanız bu durum mahkeme nezdinde hiçbir geçerlilik taşımayacaktır. Bu noktada yapılması gereken işlem casus telefon satın alarak ya da casus yazılım satın alarak şüphelerinizin doğru olup olmadığını analiz etmek ve sürecin akabinde işinin ehli bir avukat bularak delillerin birleştirilmesini sağlamak olacaktır. Eşiniz için böyle bir durumda açacağınız mahkeme ile beraber onun tüm mal varlığına el konulmasını sağlamak, ondan tazminat almak ve kadın ya da erkek fark etmeksizin ondan nafaka almak mümkün olacaktır. Sakin olun ve soğukkanlı bir şekilde yasal çerçevelerle işlem sırasını izleyin.